,,Atrask. Pažink. Pasirink“

2020-2021 m. m. Trakų gimnazija įgyvendino jaunimo projektą ,,Atrask. Pažink. Pasirink“, kurį finansavo Trakų rajono savivaldybė. Jo tikslas: ugdyti jaunimo  pasitikėjimą savo jėgomis, lavinti kūrybiškumą, stiprinti iniciatyvumą, suteikti jaunimui žinių apie profesijas, sėkmingą karjeros planavimą, saviugdos įtaką ir reikšmę žmogaus gyvenime. Projekto metu vyko edukacinės programos ,,Kaip valdyti save ir būti efektyviam?“, ,,Laiko valdymas. Ateities tikslai ir karjeros planavimas“,  ,,Efektyvus streso valdymas“. Vilniaus pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Liucyna Narkevič Skurko, Vilniaus raj. pedagoginės psichologinės tarnybos psichologas Roman Juchnevič puikiai bendravo su jaunimu ir klasių vadovėmis bei nuteikė klausytojus optimistiškai dėl jų ateities. Klasės vadovės: Tereza Artamonova, Aleksandra Savickaja, Daiva Bernatavičienė surengė pažintinę išvyką į Europos parką bei Europos geografinį centrą. Išvykoje dalyvavo IG, IIG bei IV G klasių mokiniai. Mūsų mokiniai įsitikino, kad Europos parkas laikomas vienu įspūdingiausiu šiuolaikinio meno muziejumi po atviru dangumi. Ekskursijos metu  mokiniai pamatė daug įvairių pasaulio šalių menininkų nepakartojamų darbų. Skulptūros labai įvairios – nuo prigludusių prie žemės iki 10 m aukščio. G. Karosas sukūrė Europos centro monumentą:  granito plokštelėse pažymėjo Europos valstybių sostinių pavadinimus ir atstumus nuo žemyno centro iki jų.

Dėkojame Trakų rajono savivaldybei už šio projekto finansavimą.