Europos kalbų dienos minėjimas

Šiais metais mūsų gimnazijos kalbų, dailės ir muzikos mokytojai tradicinį Europos kalbų minėjimą surengė stadione, kad švente vienu metu galėtų pasidžiaugti visi gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Šventės dalyviai čia galėjo saugiau jaustis, o Europos Sąjungos vėliavos spalvų balionai suteikė šventinį akcentą. Vyresniųjų klasių mokiniai kalbėjo apie Europos kalbų dienos istoriją ir paskirtį, pradinukai keliomis kalbomis deklamavo eilėraščius apie kalbų grožį ir reikšmę žmogui, klausėmės lietuvių, lenkų, rusų ir anglų kalbomis atliekamų dainų. Šventės pabaigoje visomis gimnazijoje dėstomomis kalbomis skambėjo žodžiai, kurie yra svarbiausi ir prasmingiausi kiekvienam iš mūsų: tėvynė, laisvė, laimė, meilė, šeima, kalba ir kiti.
Gimnazijos fojė visų dėmesį traukia gražiai apipavidalintas ir informatyvus stendas apie Europos kalbų dieną, kurį puošia visų Europos šalių vėliavos.

23 września obchodziliśmy w naszym gimnazjum Europejski  Dzień  Języków, którego celem jest promowanie nauki  różnych języków. Z  tej okazji  na boisku szkoły zrobiło się bardzo kolorowo, tu spotkała się cała społeczność  gimnazjum od I klasy do IV gimnazjalnej.
Europejski  Dzień Języków jest uroczystością, której przygotowanie sprawiło uczniom wiele radości.  W trakcie imprezy przedstawiono ideę święta, zaprezentowano ciekawostki o językach, uczniowie zaśpiewali piosenki.
Wszyscy mogli jeszcze raz przekonać się, że warto uczyć się języków i poznawać kulturę różnych krajów.
Języki europejskie to nasze dziedzictwo kultury, tradycji , obyczajów i  współpracy. To święto otwiera nas na to czym żyje Europa ,na jej kulturę i różnorodność.
To wydarzenie pozwoliło zachęcić do nauki języków europejskich . Tegoroczne obchody pokazały, iż młodzież  i  nauczyciele – językoznawcy mają znakomite pomysły na ubarwienie życia gimnazjum i zachęcenie do wspólnej zabawy i nauki.
Serdecznie wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę i czynny udział w tym językowym przedsięwzięciu. Korzystajmy z zasobów, które są w naszym zasięgu- uczmy się języków!