SAUGAUS ELGESIO PAMOKĖLĖ

Rugsėjo 9 dieną Trakų gimnazijos priešmokyklinukai ir pirmos klasės mokiniai susitiko su Trakų policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis Vlada Černiene ir Aneta Bubelevičiene. Jos mokė vaikus, kaip saugiai elgtis gatvėje. Savo pasakojimus papildė video filmukų apie saugų eismą demonstravimu. Pirmokai puikiai atliko testo užduotis, pakartojo saugaus eismo taisykles.  Vaikai noriai bendravo ne tik su pareigūnėmis, bet ir su policijos simboliu – šuniuku Amsiumi. Šios pamokėlės tikslas – formuoti vaikų saugų elgesį. Nuoširdžiai dėkojame pareigūnėms už bendradarbiavimą ir vertingas dovanėles vaikams. Tokie užsiėmimai vaikams yra būtini, nes apie saugų elgesį priminti reikia kiekvieną dieną.