Lenkijos Nepriklausomybės diena

Artėjant Lenkijos Nepriklausomybės dienai, norėjome paminėti ją kuo iškilmingiau, tačiau nuotolinio mokymo sąlygomis šventė buvo kitokia. Gimnazijoje parengėme šventinį stendą, o pačią šventę perkėlėme į internetinę erdvę. Šventiniai Lenkijos Nepriklausomybės dienos minėjimai kiekvienoje klasėje vyko per lenkų kalbos ir istorijos pamokas. Mokiniai su mokytojais prisiminė Lenkijos istoriją, dainavo dainas, deklamavo eilėraščius, skaitė  parengtus referatus. Gražiu šventiniu akcentu tapo himno giedojimas. Pradinių klasių mokiniai 102-ųjų Nepriklausomybės metinių išvakarėse simboliniu laiku, lygiai 11 valandą 11  minučių, prie šventinio stendo sugiedojo Lenkijos Respublikos himną.

Mimo kwarantanny spowodowanej zagrożeniem koronawirusem tegoroczne obchody święta Niepodległości Polski odbyły się, ale trochę inaczej niż zwykle. Przeniosły się one do innej, dość nietypowej przestrzeni- internetu.
Impreza odbyła się online podczas lekcji jęz. polskiego i historii. Uczniowie poprzez pieśni, wiersze oraz referaty kolejny raz przypomnieli historię Polski.
A w przeddzień 102 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości  najmłodsi uczniowie odśpiewali hymn narodowy Polski o symbolicznej godzinie 11.11.