Išvyka į Lietuvos Respublikos Seimą

Š.m. sausio 16 dieną IIIG ir IVG klasių mokiniai su klasių vadovėmis Daiva Bernatavičiene ir Beata Bagdevičiene vyko į ekskursiją po Lietuvos Respublikos Seimo rūmus. Atvykusius maloniai pasitiko Seimo nario Jono Liesio patarėja trakietė Vilma Puišienė, kuri pristatė ekskursijų vadoves bei įteikė prisiminimo dovanėlių. Nuoširdžių sveikinimo žodžių ir prasmingų linkėjimų mūsų jaunimas išgirdo iš Seimo nario, gydytojo ir diplomato Antano Vinkaus.
Ekskursijų vadovės, lydėjusios ekskursijos dalyvius visos ekskursijos metu, pateikė daug įdomios ir naudingos informacijos, jų pasakojimų mokiniai susidomėję klausėsi. Jos pristatė Seimo instituciją, pakvietė aplankyti Seimo posėdžių salę bei susipažinti su Lietuvos Respublikos atkūrimui svarbiomis erdvėmis – Kovo 11-osios Akto sale, kur buvo galima pasėdėti signatarų vietose, Konstitucijos sale, Laisvės gynėjų galerija, parodomis, veikiančiomis Seimo rūmuose. Ekskursiją baigėme apsilankymu Seimo lankytojų centre, kur apžiūrėjome šiuolaikiškas edukacines erdves, gavome informacinės medžiagos apie Seimo veiklą. Čia mūsų laukė dovana – staigmena. Visi norintys pasidarė puikių popierinių nuotraukų pasirinktame Seimo fone.
Ši naudinga ir prasminga ekskursija labai  praturtino mokinių istorines žinias bei padėjo įgyti įvairių kompetencijų, būtinų šiuolaikiniam žmogui ir piliečiui.

Anglų kalbos mokytoja Daiva Bernatavičienė