Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Trakų gimnazijos mokiniai sausio 10 d. organizavo istorijos pamoką skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti. Buvo pristatyti ir prisiminti 1991 metų sausio įvykiai, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos Lietuvos valstybės nepriklausomybę. Mokiniai visai gimnazijos bendruomenei pristatė autentiškus liudininkų prisiminimus, demonstravo video kroniką ir skaidres. Žuvusiųjų atminimas buvo pagerbtas tylos minute. Sausio 13 d. ryte gimnazijos jaunimas prisijungė prie pilietinės akcijos ,, Atmintis gyva , nes liudija “. Mokiniai kartu su mokytojais 8 val. gimnazijos languose įžiebė žvakutes, vienybės ir atminimo simbolius. Laisvės gynėjų dienos minėjimą vainikavo Trakų gimnazijos bendruomenės dalyvavimas prie Trakų kultūros rūmų surengtame performanse ,, Neužmiršk “.