Edukacinė programa ,,Aplink pasaulį per 90 min.“

Š. m. gruodio 12 d. 5-7 klasių mokiniai lankėsi zoologijos sode Vilniuje, Ogmios mieste ir patirė nepamirštamą dieną. Čia mokiniai susipažino su gyvūnais, galėjo juos pamaitinti, stebėti, o svarbiausia – patirti naujus įspūdžius ypatingoje erdvėje. „Kultūros paso“ edukacinės programos ,,Aplink pasaulį per 90 min.“ metu mokiniai įgijo žinių apie skirtingas net šešių žemynų kultūras ir joms įtaką darantį klimatą bei supančią aplinką, galėjo kūrybiškai ir empatiškai reikšti bei interpretuoti įgytas žinias ir idėjas. Buvimas tarp gyvūnų ramina, skatina vaizduotę ir kūrybiškumą. Tuo galėjome patys įsitikinti, praleisdami nepakartojamą dieną „Zoopark“. Juk nedažnai galima vaikščioti ten, kur kartu vaikšto kapibaros ar lemūrai, o iš medžių viršūnių į Jus žvelgia laisvai besikarstančios beždžionėlės. Edukacinė programa buvo pritaikyta pagal mokinių poreikius ir pageidavimus. Paaiškėjo, kad edukacijos dalyviai geba įvardinti skirtumus ir panašumus tarp kitose šalyse ar žemynuose ir Lietuvoje gyvenančių gyvūnų.