Rajoninės kroso varžybos

Šių metų balandžio 18 dieną Totoriškių ežero pakrantėje vyko rajoninės kroso varžybos. Vyresniųjų mokinių  amžiaus grupėje dalyvavo 4 komandos: Trakų, Trakų Vytauto Didžiojo, Aukštadvario gimnazijos bei Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinė mokykla.
Šių varžybų nugalėtojais tapo bei kelialapį į respublikines kroso varžybas Palangoje gavo Trakų gimnazijos bėgikai.
Šios varžybos buvo išskirtinės bei istorinės tuo, kad pirmą kartą Trakų gimnazijos mokiniai  tapo nugalėtojais bei įveikė daugkartinius čempionus Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos bėgikus.
Komandos sudėtis: Anna Teriaeva, Beata Bylinska, Adriana Tarlikovskytė, Adrija Sofia Lapinskaitė, Dominik Lipski, Rimvydas Sinius, Edvinas Minkevičius bei Daniel Kirjaček.

Mokytojas – Marek Pavlovski.