2023 m. gruodžio mėnesį mūsų gimnazijoje vyko tradicinė gerumo akcija „Ištieskime gerumo ranką“.  Kasmet gimnazijos bendruomenė prisimena mažuosius ligoniukus ir labai aktyviai bei noriai dalyvauja akcijoje. Tėvelių, mokinių ir mokytojų dėka  kalėdinėmis dovanomis pradžiuginome Santaros klinikų vaikų ligų padaliniuose gydomus vaikus. Sausio 4 dieną direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vincenta Diugevič ir socialinė pedagogė Ilona Balkuvienė Santaros klinikoje gydomiems vaikams vedė Trijų Karalių karūnų dekoravimo kūrybines dirbtuves ,,Tegul šventės sujungia visų širdis” ir perdavė vaikams  atneštas dovanėles.

Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos bendruomenei prisidėjusiai prie šios gražios akcijos ir suteikusiai sergantiems vaikams džiaugsmo!