Rudens šventė. Święto Jesieni

Jesień to najpiękniejsza pora roku. Kolorowa, szeleszcząca liśćmi i bardzo zmienna.
Tradycją naszego gimnazjum stało się, że najmłodsi wychowankowie świętują nadejście tej wyjątkowej pory roku. Z tej okazji, w grupach przedszkolnych oraz grupie wczesnoszkolnej odbyło się Święto Jesieni. W tym dniu, wychowankowie, odświętnie ubrani i z uśmiechem na twarzy, czekali na odwiedziny Pani Jesień.
Wychowawczynie przygotowały dużo ciekawych zabaw muzyczno-ruchowych, gier, zagadek oraz prac plastycznych.
W tym roku udało nam się przygotować wyjątkowo piękny kącik przyrody. Znajdują się w nim dary ogrodu, sadu, lasu i parku. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu z dziećmi prac twórczych. Są one piękną ozdobą naszego korytarza.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Ewa Čalkevič