Mokytojų diena gimnazijoje

Š.m. spalio 5 dieną mūsų gimnazijoje vyko Mokytojų dienos šventė. Visa bendruomenė ją praleido nuotaikingai, linksmai, išradingai. Koncertas buvo nuostabus, kava kvepianti skani.
Dėkojame mokiniams už puikiai praleistą  dieną.

Jest w kalendarzu szkolnych imprez taki dzień, w którym uczniowie mogą podziękować wszystkim nauczycielom oraz osobom, dzięki którym szkoła może sprawnie funkcjonować. Tym szczególnym dniem – świętem wszystkich pracujących z uczniem i dla ucznia – jest oczywiście ,, Dzień Nauczyciela’’.
5 października był to niezwykły i radosny dzień dla całej społeczności gimnazjum, który minął z humorem, wdziękiem, dawką wzruszeń,  lirycznie i z dowcipem.
Koncert, przygotowany z okazji ,, Dnia Nauczyciela’’, stworzył uczniom okazję do szczerych i serdecznych podziękowań, a także z serca płynących życzeń. Podziękowali za trud włożony w edukację, za wsparcie w trudnych chwilach i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy. Obok życzeń pojawiły się także słowa uznania, a ich dopełnieniem były występy artystyczne. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty, od muzycznych po taneczne.