Metodinė diena “Netradicinių švenčių pristatymas”

Kovo 13 dieną Trakų gimnazijoje ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų mokytojams  buvo surengta metodinė diena “Netradicinių švenčių pristatymas”. Šioje šventėje dalyvavo ikimokyklinių „Boružėlė“, „Bitutės“ bei priešmokyklinės grupių vaikučiai. Mokytojos Ewa Čalkevič, Inesa Fokina ir Veslava Bosak paruošė daug įdomių užduočių: vaikai skaičiavo sagas, iš geometrinių figūrų turėjo surinkti klouną, atlikinėjo sudėties veiksmus, dėliojo kempines pagal brėžinį ir atliko daug kitų užduočių. Matematiniai žaidimai privertė pasukti galvas, sužadino ugdytinių smalsumą. Mažieji dalyviai praturtino turimas matematikos žinias bei gebėjimus. Šią šventę stebėjusios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų mokytojos pasidžiaugė vaikų kūryba ir pasisėmė gerosios patirties.

13 marca w gimnazjum odbyło się „Święto matematyki”. W wydarzeniu brały udział dzieci z grup przedszkolnych „Pszczółki”, „Biedronka” oraz grupy wczesnoszkolnej. Organizatorami były wychowawczynie p. Inesa Fokina, p. Ewa Čalkevič oraz p. Veslava Bosak, które przygotowały dużo ciekawych zadań oraz gier matematycznych. Korytarz przedszkolny zamienił się w piękną krainę matematyki. Dzieci przeliczały guziki, składały pajaca z figur geometrycznych, mierzyły różne przedmioty, ważyły kasztany, orzechy, fasolę, a także każde dziecko miało możliwość zważenia się.
Celem święta było pokazanie, że matematyka może być ciekawa, przyjemna i dawać radość.
W święcie uczestniczyli przedstawiciele rejonowej grupy metodycznej nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz pani Alina Jakonis, zastępca kierownika wydziału oświaty i sportu samorządu rejonu trockiego.