Sausio 27 dieną Trakų gimnazijos III-IVG klasių mokiniai ir mokytojos lankėsi  Lietuvos Respublikos Seime. Pirmiausia mokiniai buvo pakviesti į Seimo posėdžių salę. Po to jie aplankė Konstitucijos salę, kurioje 1990 metais, paskelbus Nepriklausomybę, vyko pagrindinės spaudos konferencijos, Kovo 11-osios Akto salę, kurioje vyksta iškilmingi posėdžiai minint svarbiausius mūsų valstybės istorijos įvykius, Aleksandro Stulginskio salę, kurioje dažniausiai posėdžiauja Seimo valdyba, Algirdo Mykolo Brazausko salę, kurioje vyksta susitikimai su užsienio šalių delegacijomis, Laisvės gynėjų galeriją. Seimo erdvėse eksponuojamos parodos.  Susitikome su mūsų rajone išrinktu Seimo nariu Kęstučiu Vilkausku, kuris papasakojo apie savo darbą Kultūros komitete, kaip priimami įstatymai. Seimo narys nuoširdžiai bendravo su mokiniais ir atsakinėjo į jų klausimus. Istorijos pamoka Seime buvo tikrai įsimintina!