Kalėdų kojinės dirbtuvės

Žiemišką gruodžio 12 d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Kalėdų kojinės dirbtuvės“ ir sužinojo kalėdinės kojinės atsiradimo istoriją. Praktinės veiklos metu kiekvienas vaikas iš veltinio pasigamino savo kojinę bei dekoravo ją skirtingomis medžiagomis pagal savo skonį. Per šių metų Kalėdas mokiniai galės džiaugtis  pačių pasigamintomis  kojinėmis, kuriose ieškos Kalėdų Senelio dovanų.

12 grudnia uczniowie  klas początkowych mieli okazję wziąć udział w edukacji twórczej pt.     „Świąteczna skarpeta“. Na początku zajęcia dzieci zapoznały się z tradycjami bożonarodzeniowymi i historią świątecznej skarpety. Podczas zajęcia dzieci własnoręcznie wykonały i bardzo pomysłowo udekorowały  skarpety w których znajdą prezenty od Świętego Mikołaja.