Edukacija ,,Meniškosios smegenys”

Lapkričio 10 dieną Trakų gimnazijoje įvyko edukacija ,,Meniškosios smegenys”. Šią edukacinę programą parengė Kembridžo mokslininkai ir Lietuva yra trečia šalis pasaulyje, po Didžiosios Britanijos ir Belgijos, kurios vaikai gali joje sudalyvauti. Renginys ketvirtokus, penktokus ir šeštokus tiesiog pakerėjo. Mokiniai interaktyvių, žaismingų ir kūrybiškų užduočių pagalba bandė tapti neuromokslininkais ir perprasti kaip veikia mūsų smegenys. Vaikai labai greitai įsitraukė į žaidimą, prisijuokė iki soties ir turiningai praleido laiką. Grįžę namo, galės pasidalinti su tėvais  įgytomis žiniomis ir girdėtomis įdomybėmis.

10 listopada br. w Gimnazjum w Trokach odbyła się edukacja pod nazwą „Artystyczny mózg”.  Program edukacyjny został przygotowany przez naukowców z Cambridge, a Litwa jest trzecim krajem na świecie, po Wielkiej Brytanii i Belgii, którego dzieci mogą brać w nim udział. Uczniowie czwartej, piątej i szóstej klas, dzięki zabawnym i kreatywnym zadaniom, zamienili się w neurobiologów i starali się zrozumieć w jaki sposób działa nasz mózg. Dzieci szybko zaangażowały się w zajęcia i dobrze się bawiły. Po powrocie do domu podzieliły się zdobytą wiedzą z rodzicami.