TRAKŲ 700-OJO GIMTADIENIO RENGINYS JAUNIMUI

Rugsėjo 8 dieną Trakų gimnazijos 8, IIG, IVG klasių mokiniai kartu su dailės ir technologijų mokytoja Dana Jepifanova  ir socialine pedagoge Ilona Balkuviene vyko į Trakų 700-ojo gimtadienio renginį, skirtą jaunimui. Mokiniai dalyvavo sportinėse orientavimosi varžybose ,,Šliaužte, bėgte surask mane“ ir laimėjo dovanų kuponą ,,Pasiplaukiojimas laivu“. ,,Gyvojoje bibliotekoje‘ susitiko ir bendravo su jaunimo politikos ir darbo su jaunimu srities mokymų vadovu bei tyrėju Nerijumi Miginiu, irkluotoju, daugkartiniu Lietuvos bei dukart Europos čempionu Sauliumi Ritteriu ir sklandytuvo pilotu, Lietuvos čempionatų ir taurių prizininku Joriu Vainiumi. Meras Andrius Šatevičius supažindino jaunimą su Trakų rajono savivaldybės jaunimo politikos gairėmis. Po malonių pokalbių vyko Gintarės Beuerytės ir Emilijos Statinaitės gyvo garso koncertas. Dėkojame organizatoriams už turiningai ir linksmai praleistą laiką.