XXIII vaikų ir jaunimo lenkiškos dainos festivalis

Birželio 8d. Lenkų kultūros namuose vyko XXIII vaikų ir jaunimo lenkiškos dainos festivalis, kurį organizavo Lietuvos lenkų mokyklų mokytojų draugija. Renginyje dalyvavo Trakų gimnazijos mokinė Klaudija Laurukaitytė (IIIG.). Dalyvė laimėjo I – ąją vietą savo amžiaus kategorijoje ir Publikos apdovanojimą. Mokinę parengė muzikos vyr. mokytoja Ivona Buinovskaja.

8 czerwca w Domu Kultury Polskiej odbył się XXIII Festiwal Polskiej Piosenki Dzieci Młodzieży Szkolnej na Litwie. Organizatorem imprezy od lat jest Macierz Szkolna. W Festiwalu udział wzięła uczennica Gimnazjum w Trokach Klaudija Laurukaitytė (IIIG.) i zajęła I – miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz otrzymała Nagrodę Publiczności. Solistkę do Festiwalu przyszykowała starszy nauczyciel muzyki Iwona Bujnowskaja.