Kolorowy dzień z dzieciństwa

Gegužės 13 dieną ikimokyklinės grupės „Bitutės“ auklėtoja Inesa Fokina ir priešmokyklinės grupės mokytoja Veslava Bosak organizavo žaismingą, kūrybišką vaikų šventę „Spalvota vaikystės diena“, kurios simboliu buvo pižama. Šventės tikslas – pasidžiaugti vaikyste ir išdrįsti apsirengus pižamą pramogauti.  Visi vaikučiai buvo apsivilkę pižamomis ir turėjo mylimiausią žaislą. Vaikai pasakojo apie savo pižamas, žaisliukus, žaidė įvairiausius žaidimus, statė bokštą iš pagalvių bei darė pagalvių fejerverką. Klausydami ramios muzikos, vaikai piešė ant maistinės plėvelės.
13 maja w grupach wczesnoszkolnej i przedszkolnej „Pszczółki” odbyła się impreza pod hasłem „Kolorowy dzień z dzieciństwa”, której symbolem była piżama. Panie przygotowały ciekawe zabawy ruchowe, w których dzieci brały aktywny udział. Na zakończenie imprezy, pod dźwięki relaksującej muzyki, dzieci malowały na folii.

Už aktyvų dalyvavimą, geras emocijas  ir džiaugsmą vaikai buvo pavaišinti saldumynais.