Kaziuko mugė

Kaziuko mugė – liaudiškas tradicijas puoselėjanti šventė. Visą savaitę ikimokyklinėse grupėse „Boružėlė“ ir „Bitutės“ bei priešmokyklinėje grupėje vaikučiai su auklėtojomis, tėveliais bei seneliais ruošė darbelius, skirtus Kaziuko mugei.
Šių metų kovo 4 dieną, pirmą kartą istorijoje, mūsų gimnazijoje vyko „Kaziuko mugė“, kurios tikslas- supažindinti vaikus su „Kaziuko mugės“ papročiais ir amatais.T
ą dieną mugė užvirė it didžiulis skruzdėlynas. Ne tik mokiniams, bet ir mokytojams, gimnazijos darbuotojams buvo labai įdomu pirkti verbas, karolius, gėlytes, saldumynus, įvairaus grožio kepinius, medžio figūras, natūralius kremus…
Pasibaigus mugei, gimnazijoje dar ilgai sklandė šventinė nuotaika. Toks renginys suburia, suartina visą bendruomenę, lavina ugdytinių kūrybiškumą, meninį bei estetinį suvokimą.
Mokytojos Ewa Čalkevič, Inesa Fokina ir Veslava Bosak dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie šventės organizavimo. Tikimės, kad mugė taps gimnazijos tradicija ir ją organizuosime dar ne vienerius metus.

W tym roku, po raz pierwszy w murach naszego gimnazjum odbył się „Jarmark Kaziukowy“. Zorganizowany został przez wychowawczynie grup przedszkolnych oraz grupy wczesnoszkolnej. Do współpracy zostali zaproszeni także rodzice naszych wychowanków.
Na kiermaszu można było kupić różne przysmaki, np. keksy, ciastka, lizaki, świece,kremy oraz piękne palmy wielkanocne. Wszystkie stoiska cieszyły się dużą popularnością wśród kupujących.
Mamy nadzieję, że kiermasz wpisze się na stałe do wydarzeń organizowanych w gimnazjum. Serdecznie dziękujemy rodzicom oraz wszystkim osobom, które pomogły w organizacji jarmarku.