XXX rajoninis A. Mickevičiaus kūrybos skaitovų konkursas ,,Kresy-2021“

Spalio 29 d. Paluknio Longino Komolovskio gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko rajoninis Adomo Mickevičiaus kūrybos skaitovų konkursas. Konkurse dalyvavo mokiniai iš visų Trakų rajono lenkų kalba ugdymą vykdančių mokyklų. Mūsų gimnazijos mokiniai užėmė prizines vietas.

1-ąją vietą II amžiaus grupėje  užėmė Patricija Molevičiūtė (2 kl.), mokyt. Alia Puč.
2-ąją vietą II amžiaus grupėje užėmė Rimvydas Sinius (6 kl.), mokyt. Beata Bagdevičienė.
2-ąją vietą III amžiaus grupėje užėmė Karolina Kašėtaitė (IIG kl.), mokyt. Aleksandra Savickaja.
1-ąją vietą IV amžiaus kategorijoje  užėmė Karina Nedvecka  (IVG kl.), mokyt. Beata Bagdevičienė.
Laimėtojai buvo apdovanoti diplomais ir knygomis. Kitiems konkurso dalyviams buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą.

29 października  w gimnazjum im. Longina Komołowskiego w Połukniu odbył się zdalnie   już XXX rejonowy konkurs recytatorski im. Adama Mickiewicza ,,Kresy 2021“. W konkursie wzięli udział  uczniowie z czterech polskich szkół rejonu trockiego. W tym roku zgłoszenia do konkursu były nagrywane przed kamerą i przesłane organizatorom.
Cieszymy się niezmiernie z sukcesów naszych uczniów:
1-miejsce w II grupie wiekowej  zajęła uczennica Patricija Molevičiūtė (2 kl.), naucz. Alia Puč.
2-miejsce w II grupie wiekowej  zajął uczeń Rimvydas Sinius (6 kl.), naucz. Beata Bagdevičienė.
2-miejsce w III grupie wiekowej  zajęła uczennica Karolina Kašėtaitė (IIG kl.), naucz. Aleksandra Savickaja.
1-miejsce w IV grupie wiekowej zajęła uczennica Karina Nedvecka(IVG kl.), naucz. Beata Bagdevičienė.
Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów.