Projektas ,,MOKYKLOS EINA”

Kviečiame Trakų bendruomenę – mokinius ir jų tėvelius dalyvauti projekto ,,MOKYKLOS EINA” atrankoje.
„Mokyklos eina“ projekto tikslas – pasitelkiant inovatyvias ir vaikams susidomėjimą keliančias priemones skatinti kasdien jų surenkamų žingsnių skaičių bei edukuoti apie fizinio aktyvumo svarbą jų raidai bei savijautai.
Norint dalyvauti projekto atrankoje, mokyklos bendruomenės nariams bei mokiniams reikia:

• Parsisiųsti nemokamą mobiliąją programėlę #walk15 į savo telefonus.
  • Skiltyje NAUJI IŠŠŪKIAI atverti MOKYKLOS EINA žingsnių iššūkį ir spausti PRISIJUNGTI.
  • Atsiradusiame lange įvesti mokyklą – Trakų gimnazija, už kurią eisite ir pradėti žingsniuoti.
  • Prisijungti prie iššūkio pakviesti ir kitus mokyklos bendruomenės narius.

Junkimės prie šios iniciatyvos, jau šiandien pradėkime eiti už savo mokyklą žingsnių iššūkyje „Mokyklos eina“ ir kviesti prisijungti bendruomenės narius.
Atrankos pabaiga – 2021 m. spalio 31 d.
Pirmaisiais metais dalyvauti projekte bus kviečiama 60 mokyklų iš visos Lietuvos.
Skaitykite apie projektą: https://mokykloseina.lt/#apie-projekta

Biologijos mokytoja