Išvykos į teatrą

Trakuose vykstantis tarptautinis menų festivalis „Transmisijos Balticum“ siūlo daug įvairių renginių – parodų, koncertų, spektaklių. Mūsų gimnazijos priešmokyklinės grupės vaikučiai bei 1-4 ir 5-7 klasių mokiniai apsilankė dviejuose spektakliuose, skirtuose mažiesiems žiūrovams.
Kauno lėlių teatro spektaklis „Baldis ir Vivaldis“ nukėlė mus į septynioliktą amžių, kur gyveno ir kūrė žymus italų kompozitorius Antonijus Vivaldis. Spektaklyje skambėjo nuostabaus šio kompozitoriaus kūrinio „Keturi metų laikai“ ištraukos, aktorius gyvai bendravo su žiūrovais, įtraukdamas juos į veiksmą.
O štai Latvijos Daugpilio valstybinio teatro spektaklis „Čipolinas“ sužavėjo modernumu. Pamatėme, kad meno kalba yra universali – viską supratome be žodžių. Šiuolaikiškame spektaklyje aktoriai kūrė savo vaidmenis, naudodami kūno kalbą, modernius šokius, mimiką.

Wycieczka do teatru

Odbywający się w Trokach międzynarodowy festiwal sztuki „Transmisijos Balticum” oferuje wiele różnych wydarzeń: wystawy, koncerty, spektakle. Nasi przedszkolacy i uczniowie klas 1-4 oraz 5-7 brali udział w dwóch przedstawieniach dla młodych widzów.
Przedstawienie Kowieńskiego Teatru Lalek „Baldis i Vivaldis” przeniosło nas do XVII wieku, w którym żył i tworzył słynny włoski kompozytor Antonijus Vivaldis. W spektaklu znalazły się fragmenty wspaniałego dzieła tego kompozytora „Cztery pory roku”, a aktor na żywo wchodził w interakcję z publicznością, angażując ją w akcję.
Spektakl łotewskiego Teatru Państwowego ,, Cipolina” zafascynował nowoczesnością. Zobaczyliśmy, że język sztuki jest uniwersalny – rozumiemy wszystko bez słów. We współczesnym spektaklu aktorzy tworzyli swoje role za pomocą mowy ciała, nowoczesnych tańców, mimiki twarzy.