Vaiko gynimo diena

2021 metų birželio 1 dieną Trakų gimnazijos priešmokyklinėje grupėje įvyko linksma ir nuotaikinga šventė „ Vaiko gynimo dienai“ paminėti. Klasė buvo papuošta balionais, vaikų mylimiausiais žaislais, piešiniais. Šventės metu vaikai turėjo atskleisti savo geriausius gebėjimus, mokėjimus, greitai reaguoti, taisyklingai atlikti užduotis, išreikšti savo erudiciją.
Žaidžiant tikrai netrūko emocijų, šūksnių. Šventės kulminaciją vainikavo didelis tortas, saldumynai ir puikaus skonio arbata.

Obchody ,,Dnia Dziecka” w grupie przygotowawczej

1 czerwca obchodzimy ,,Dzień Dziecka”, czyli święto wszystkich najmłodszych. To wyjątkowy dzień, a zarazem okazja dla dorosłych, żeby okazać miłość swoim pociechom i sprawić, żeby były szczęśliwe.
W tym dniu w Gimnazjum w Trokach w grupie przygotowawczej odbyło się święto ,,Dzień dziecka” na wesoło. Sala lekcyjna była upiększona kolorowymi balonami oraz zabawkami, które przyniosły dzieci.
Program święta zawierał w sobie tworzenie rysuneczków, wesołe, energiczne sztafety, zadania i ćwiczenia, które dzieci miały wykonać poprawnie, wykazując swą erudycję.
W czasie zabawy pełnej emocji nie zabrakło śmiechu, wykrzyków szczęścia i zadowolonych minek dzieciaków.
Kulminacją święta były słodkie pyszności: duży tort, cukierki oraz smaczna herbatka.