Išvyka į Europos parką bei Europos geografinį centrą

Spalio 2 d. gimnazijos mokytojai A. Savickaja ir T. Artamonova surengė išvyką į Europos parką bei Europos geografinį centrą. Išvykoje dalyvavo  8kl., IG  bei IV G klasių mokiniai. Mūsų mokiniai įsitikino, kad Europos parkas laikomas vienas įspūdingiausiu šiuolaikinio meno muziejų po atviru dangumi. Ekskursijos metu  mokiniai pamatė daug įvairių pasaulio šalių menininkų nepakartojamų darbų. Skulptūros labai įvairios – nuo prigludusių prie žemės iki 10 m aukščio. Visų eksponatų svoris siekia 1000 tonų. Tiek daug panaudota akmens, medžio, betono ir kitų medžiagų. G. Karosas sukūrė Europos centro monumentą:  granito plokštelėse pažymėjo Europos valstybių sostinių pavadinimus ir atstumus nuo žemyno centro iki jų. Mokiniai turėjo užduotį prisiminti Europos valstybių sostinės bei kilometražą.