Rugsėjo 1-osios šventė

Šiemet rugsėjo 1-ąją, mokslo ir žinių dieną, dėl koronaviruso grėsmės mūsų gimnazijoje šventėme kitaip, tačiau stengėmės išsaugoti tradicijas ir sukurti pakilią nuotaiką. Iškilmingas mokslo metų pradžios minėjimas buvo organizuojamas atskirais srautais, laikantis saugaus atstumo ir kitų reikalavimų, saugančių mus nuo pavojingo viruso. Įvairiaspalviais balionais papuoštoje gimnazijoje nuoširdžiais sveikinimo žodžiais pasitikome mažuosius draugus – pirmokus, kuriems įteikėme mūsų rėmėjų Wspólnota Polska dovanas – gražias, patogias kuprines, pilnas mokyklinių reikmenų. Skambėjo šventiniai sveikinimai ir linkėjimai, padėkos žodžiai ir daina mūsų mokytojams, kurių labai pasiilgome, nematę nuo pavasario. Džiaugiamės, galėdami sugrįžti į savo gimnaziją ir pradėti naujus mokslo metus, lankydami pamokas, bendraudami su mokytojais ir draugais, nes, mokantis nuotoliniu būdu, labai trūko gyvo mokytojo žodžio ir pagalbos. Nors mūsų gyvenimą mokykloje šiemet varžys nemažai apribojimų, tikimės, kad tai nepablogins mokymosi rezultatų.

Abiturientai

Witaj szkoło!

1 – ego września, we wtorek, uczniowie po raz pierwszy od kilku miesięcy wrócili do gimnazjum. W ten dzień w Gimnazjum w Trokach odbyła się inauguracja roku szkolnego. W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju,  święto było inne niż zwykle, lecz staraliśmy zachować tradycje. Wszyscy przestrzegaliśmy zasad bezpieczeństwa, dla dobra swego i innych.
Spotkanie w murach gimnazjum rozpoczęło się od odśpiewania hymnu państwowego. Dyrektor gimnazjum Marian Kuzborski przywitał grono pedagogiczne, uczniów oraz rodziców, życzył zebranym optymistycznego nastawienia do obowiązków i ogromnego zapału do pracy w nowym roku.
W pięknie udekorowanej sali przywitaliśmy naszych najmłodszych przyjaciół – Pierwszoklasistów, którym wręczyliśmy piękne, wygodne plecaki ufundowane przez Stowarzyszenie ,,Wspólnota Polska”. Nareszcie wszyscy mogliśmy powrócić do swego gimnazjum.
Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.