Rajoninis Barbaros Sidorovič poezijos skaitovų konkursas

Vasario 28 dieną mūsų gimnazijoje įvyko rajoninis Barbaros Sidorovič poezijos skaitovų konkursas. Dalyvavo 32 rajono 5-8 ir I-IV G klasių mokiniai. Mūsų mokyklai atstovavo 12 mokinių ir trys iš jų laimėjo prizines vietas.

Agata Kieras (mok. Beata Bagdevičienė) užėmė I-ąją vietą tarp 8-IIG klasių mokinių.
Paula Jovita Juškėvečiūtė (mok. Beata Bagdevičienė) užėmė I-ąją vietą tarp III-IVG klasių mokinių.
Margarita Banevičiūtė (mok. Beata Bagdevičienė) užėmė II-ąją vietą tarp III-IVG klasių mokinių.
Mokiniai deklamavo ne tik Barboros Sidorovič, bet ir savo kūrybos eiles už kurias taip pat buvo gausiai apdovanoti.
Sveikiname!

,, Gdzie pośród gajów jeziora lśnią,
Piaszczysta gleba sypie swój plon,
Gdzie nad wodami miasteczka , wsie
Ma Matka Trocka w opiece swej.”

Tymi słowami 28 lutego w Gimnazjum w Trokach rozpoczął się kolejny rejonowy konkurs recytatorski ,, Poezja Barbary Sidorowicz”. Udział wzięło 32 uczestników ze szkół rejonu trockiego. Każdy z nich miał możliwość wykazania swoich umiejętności w dziedzinie poezji.
Gratulujemy zwycięzcom konkursu!

II kategoria wiekowa
I miejsce- Agata Kieras, uczennica IIG klasy, Gimnazjum w Trokach, naucz. Beata Bagdevičienė.

III kategoria wiekowa
I miejsce- Paula Jovita Juškėvečiūtė, uczennica IIIG klasy, Gimnazjum w Trokach,  naucz. Beata Bagdevičienė.
II miejsce- Margarita Banevičiūtė, uczennica IVG klasa, Gimnazjum w Trokach,  naucz. Beata Bagdevičienė.