III-IVG klasių mokinių lenkų kalbos ir literatūros olimpiada.

Vasario 5 dieną vyko rajoninė lenkų mokyklų III-IVG klasių mokinių lenkų kalbos ir literatūros olimpiada. Dalyvavo IIIG klasės mokiniai Severyn Dzičkovski, Maksymilian Šostak, Karina Mečkovska, Emilija Irena Baranovska ir IVG klasės mokinė Kamilia Edita Fominova.

Rajoniniame etape mūsų gimnazijos mokiniai užemė prizines vietas:
IVG klasės mokinė Kamila Edita Fominova – II-ąją vietą (mokyt. Beata Bagdevičienė).
IIIG klasės mokinys Maksymilian Šostak – III-ąją vietą (mokyt. Beata Bagdevičienė).
Sveikiname ir linkime sėkmės respublikinėje olimpiadoje.

5 lutego w Gimnazjum H. Sienkiewicza odbyły się eliminacje rejonowe z olimpiady języka polskiego i literatury. Uczniowie naszego gimnazjum zajęli następujące miejsca:

II miejsce Kamila Edyta Fominowa, uczennica klasy IVG, naucz. Beata Bagdevičienė.
III miejsce Maksymilian Szostak, uczeń klasy IIIG, naucz. Beata Bagdevičienė.
Gratulujemy i życzymy powodzenia na republikańskiej olimpiadzie z języka polskiego i literatury.