Tym, co pocałują i pieszczot nie żałują…

23 stycznia w Gimnazjum w Trokach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Na początku babcie i dziadkowie zostali  zaproszeni do przystrojonej auli, gdzie uczniowie klas 1-4 przygotowali część artystyczną. W tym roku babcie i dziadkowie mieli okazję zobaczyć montaż słowno – muzyczny. Były to wiersze, piosenki, inscenizacja oraz taniec. Wnuczęta najpiękniej jak potrafiły dziękowały przybyłym licznie gościom za miłość, troskę, a także za to, iż ich „rodziców, tak dobrze wychowali”. Na koniec wszyscy zgromadzeni odśpiewali tradycyjne „Sto lat”. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek do klas swoich wnuków. Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione ich twarze po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Za organizację uroczystości był odpowiedzialny zespół wychowawców klas 1 – 4, nauczycielka muzyki oraz tańca. Dziękujemy.