Karnavalas

Šių metų sausio 10 d. Trakų gimnazijoje vykęs karnavalas buvo netradicinis ir puikiai atskleidė mokinių kūrybiškumą. Tai renginys, kurio visi laukė su nekantrumu. Kiekviena klasė džiugino mokyklos bendruomenę įdomiais vaidinimais, stebino savo artistiškumu, kūrybiškumu bei šiuolaikiškumu. Šiais mokslo metais naujametinio karnavalo tema buvo „Filmų bei pasakų veikėjai” taigi mokiniai kūrė įvairiausių personažų įvaizdžius, su filmais susijusius šokius. Pasakų ir filmų veikėjai buvo patys talentingiausi, todėl savo šmaikštumu ir išradingumu prikaustė visų žiūrovų dėmesį. Scenoje išvydome piratus, burtininkus, karalaites ir karalius ir kartu su atlikėjais persikėlėme į vaizdingą filmų tikrovę. Pasibaigus karnavalui dar ilgai netilo diskusijos apie patirtus įspūdžius, neišsenkamus mokinių kūrybinius gebėjimus ir smagiai praleistą laiką.