Kalėdinis futbolo turnyras

2019 m. gruodžio 20 d. Trakų gimnazijoje vyko 2005 m. gim. ir jaunesnių berniukų Kalėdinis futbolo turnyras. Varžybos žaidėjams ir sirgaliams suteikė daug gerų emocijų. Nors turnyre tvyrojo draugiška, linksma atmosfera, visos rungtynės buvo įtemptos ir įdomios. Grigiškių, Rūdiškių, Trakų gimnazijos bei Senųjų Trakų Andžėjaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos komandos kovojo dėl prizinių vietų. Mūsų gimnazijos garbę gynė Evaldas Aleškevičius, Audrius Banevičius, Rafal Čalkevič, Edgaras Sinius, Ričard Volotkevič, Robertas Birgiolas, Rafaelis Basak, Dominik Lipski, Edvinas Minkevičius, Martin Miter, Hubert Tomaševič ir iškovojo trečiąją vietą. Antrąją vietą iškovojo Rūdiškių gimnazijos mokiniai, o nugalėtojais tapo Grigiškių gimnazijos komanda.