Matematikos konkursas „Protinga pelėda”

Š. m. gruodžio 13 d. Trakų gimnazijoje vyko matematikos konkursas „Protinga pelėda“. Jame dalyvavo 5 – 6 klasių mokiniai. Konkursą organizavo matematikos mokytojos: Lucija Grinevič ir Lucija Kašėtienė. Susirinkusius sveikino gimnazijos direktorius Marian Kuzborski ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vincenta Diugevič.
Organizuodamos šį konkursą, siekėme skatinti mokinių domėjimąsi matematikos mokslu, tobulinti ir plėsti jų dalykines žinias bei ugdyti mokslinį ir kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą ir mokėjimą dirbti  grupėse.
Mokiniai burtų keliu buvo padalinti į šešias grupes po keturis asmenis. Kiekviena grupė turėjo atlikti kūrybines užduotis, išnarplioti galvosūkius, spręsti užduotis su magiškaisiais kvadratais.
Rezultatai:
I vietą – 1 grupė: Milana Podgaiska (5 kl.), Lukas Mažeika (5 kl.), Daniel Kirjaček (5 kl.), Gabriel Bosak (6 kl.).
II vietą – 4 grupė:  Božena Račko (5 kl.), Adriana Tarlikovskytė (5 kl.), Olivia Seliava (6 kl.), Viltė Juravičiūtė (6 kl.).
III vietą – 5 grupė: Agata Kurmin (5 kl.), Dominik Prokop (5 kl.), Anna Teriaeva (5 kl.), Albert Kačiulis (6 kl.).
Diplomus laimėtojams įteikė gimnazijos direktorius Marian Kuzborski.
Sveikiname visus dalyvius ir linkime sėkmės mokantis matematikos gudrybių.

Lucija Grinevič matematikos mokytoja