Rajoninis A. Mickevičiaus kūrybos skaitovų konkursas ,,Kresy-2019“

Spalio 24 d. Paluknio Longino Komolovskio gimnazijoje vyko rajoninis Adomo Mickevičiaus kūrybos skaitovų konkursas. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Trakų rajono lenkų mokyklų. Iš mūsų gimnazijos į konkursą vyko Daniel Kirjaček (5 kl.), Agata Kurmin (5 kl.), Lukas Mažeika (5 kl.), Gabrielė Siniūtė (5 kl.), Anna Teriaeva(5 kl.), Olivia Seliava (6 kl.), Karolina Kašėtaitė  ( 8 kl.), Emilija Irena Baranovska (IIIG kl.), Jolanta Kočerginaitė( IIIG kl.). Mokinius konkursui ruošė lenkų kalbos mokytojos Aleksandra Savickaja ir Beata Bagdevičienė.

1-ąją vietą jaunesniųjų mokinių grupėje užėmė Karolina Kašėtaitė (8 kl.), mokyt. Aleksandra Savickaja.

1-ąją vietą vyresniųjų mokinių grupėje užėmė Emilija Irena Baranovska (IIIG kl.), mokyt. Beata Bagdevičienė.

Diplomus su pagyrimu gavo Agata Kurmin ( 5 kl.) ir Jolanta Kočerginaitė (IIIG kl.)

Laimėtojai buvo apdovanoti diplomais ir knygomis. Kitiems konkurso dalyviams buvo įteikti paguodos prizai- knygos ir padėkos už dalyvavimą.

24 października w Połukniu  w Gimnazjum im. Longina Komołowskiego odbył się rejonowy konkurs recytatorski ,,Kresy 2019“. W konkursie brały  udział  wszystkie szkoły rejonu trockiego, a także udział wzięli uczniowie z naszego gimnazjum: Daniel Kiriaček (5 kl.), Agata Kurmin (5 kl.), Lukas Mażejka (5 kl.), Gabrielė Siniūtė (5 kl.), Anna Teriajewa (5 kl.), Oliwia Sielawa (6 kl.), Karolina Kašėtaitė  ( 8 kl.), Emilia Irena Baranowska (IIIG kl.), Jolanta Kočerginaitė( IIIG kl.).

1-miejsce w III grupie wiekowej  zajęła uczennica Karolina Kašėtaitė (8 kl.), naucz. Aleksandra Sawickaja.

1-miejsce w IV grupie wiekowej zajęła uczennica Emilia Irena Baranowska (IIIG kl.), naucz. Beata Bagdevičienė.

Dyplomy z wyróżnieniem otrzymały uczennice  Agata Kurmin ( 5 kl.) i Jolanta Kočerginaitė (IIIG kl.)

Gratulacje zwycięzcom!