Atvirų durų diena Vilniaus Gedimino technikos universitete

Spalio 18 dieną Trakų gimnazijos IVG klasės mokiniai kartu su klasės vadove Beata Bagdevičiene ir socialine pedagoge Ilona Balkuviene dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto Atvirų durų dienoje. Visus atvykusius į renginį pasveikino rektorius Alfonsas Daniūnas. Mokiniai išklausė paskaitą ,,Egzaminų pasirinkimas: ką svarbu žinoti kiekvienam dvyliktokui?“. VGTU Aplinkos inžinerijos fakulteto absolventas Tomas Kropas papasakojo savo sėkmės istoriją. Po paskaitų mokiniai dalyvavo žaidime ,,Finansinių riešutėlių gliaudymas“, susitiko su fakultetų atstovais ir individualiai konsultavosi juos dominančiais klausimais. Namo iškeliavome ne tik gavę naudingos informacijos, bet ir kupini neišdildomų įspūdžių!