Futbolo varžybos

Spalio mėn. 10 d. Rūdiškėse įvyko Trakų rajono 2019 – 2020 m. mokyklų žaidynių (5×5) futbolo varžybos, kuriose dalyvavo Trakų Vytauto Didžiojo, Rūdiškių ir Trakų gimnazijos. Burtai lėmė, kad pirmas rungtynes žaidė Trakų Vytauto Didžiojo ir Rūdiškių moksleiviai, kurias rezultatu 3:0 laimėjo trakiečiai. Tuo metu Trakų gimnazijos žaidėjai mankštinosi ir morališkai ruošėsi varžyboms. Antros rungtynės vyko tarp mūsų ir Vytauto Didžiojo gimnazijų, kurias – 1:3 laimėjo didesnį moksleivių skaičių turinti gimnazija. Mačas buvo įtemptas ir mūsų ugdytiniai turėjo dvi realias galimybes išlyginti rezultatą, bet jų pabaigoje varžovai pelnė trečią įvartį. Paskutinis mačas vyko tarp Trakų ir Rūdiškių jaunųjų futbolininkų. Mūsų komanda atidavė visas jėgas ir rungtynes laimėjo rezultatu 4:0.

Visi džiaugėsi pergale ir pirmą kartą rajone iškovotais sidabro medaliais bei diplomu.

Mūsų gimnazijos garbę gynė: Robertas Birgiolas, Audrius Banevičius, Rafal Čalkevič, Ernestas Duchovskij, Daniel Nedvecki, Edgaras Sinius, Ričard Volotkevič ir Evaldas Aleškevičius.