Mokytojo diena

Už tą šypseną lyg saulę,
Už geras akis,
Už į platųjį pasaulį atvertas duris.
Už viską šiandien tariame ačiū iš visos širdies.

Tokiomis eilėmis šventinį koncertą, parengtą mokytojų dienos proga, pradėjo Trakų gimnazijos mokiniai. Spalio 4 d. gimnazijos aktų salėje skambėjo dainos, eilėraščiai bei šokių ritmai. Šią dieną mokytojams, administracijai bei visiems mokyklos darbuotuojams buvo skirti gražiausi sveikinimai, nuoširdžiausios padėkos. Po šventinio koncerto, mokytojų laukė edukacinė programa: jie turėjo galimybę susipažinti su Lotynų Amerikos kultūra, išbandyti savo kūrybinius gebėjimus beisudalyvauti interaktyviame žaidime. Pilni gerų emocijų, įspūdžių ir išgyvenimų Trakų gimnazijos mokytojai paminėjo Mokytojų dieną.

Za pierwsze litery- te trudne i proste,
za piesze wycieczki do parku na wiosnę,
za wszystkie zadania, za wszystko co wiemy:
najpiękniej jak można , dziś Wam DZIĘKUJEMY!

Właśnie takimi życzeniami z okazji Dnia Nauczyciela rozpoczęliśmy świąteczny koncert. Czwartego października mieliśmy okazję złożyć najserdeczniejsze życzenia pedagogom, administracji oraz pracownikom naszego gimnazjum z okazji święta. W uroczystej atmosferze rozbrzmiewały wiersze, piosenki oraz tańce w wykonaniu uczniów gimnazjum. Po wesołej zabawie na nauczycieli czekał także program edukacyjny: mieli możliwość zapoznać się z kulturą Ameryki Łacińskiej, wypróbować swoje umiejętności plastyczne oraz kreatywność na lekcji plastyki, a także wziąć udział w interaktywnej grze terytorialnej. Pełni pozytywnych emocji, uśmiechu, z bagażem pełnym nowych przeżyć spędziliśmy ten dzień.